Hrvatski zakoni

  • A - ORGANIZACIJA I USTROJSTVO RH
  • B - SUDSTVO
  • C - VLASNIČKOPRAVNI ODNOSI, OBITELJSKO PRAVO
  • D - RADNO I SOCIJALNO PRAVO
  • E - PRETVORBA, PRIVATIZACIJA,TRGOVAČKA DRUŠTVA
  • F - GOSPODARSKE AKTIVNOSTI
  • G - FINANCIRANJE JAVNIH POTREBA
  • H - KONTROLA I EVIDENCIJA POSLOVANJA
  • I - BANKOVNI I MONETARNI SUSTAV
  • J - OSIGURANJE
  • K - OBRAZOVANJE, ZNANOST, KULTURA, ŠPORT
  • X - PROPISI O PREUZIMANJU PROPISA IZ SL. I J.
  • OSTALA SUDSKA PRAKSA
  • ODLUKE I PRESUDE EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA
Registrirajte se na poslovna.hr
Tumač

Moja biblioteka

Moje zabilješke Sve moje mape
Dodaj novi dokument Stvori novu mapu
Ispis dokumentaIspis Preuzimanje mape u PDF formatuPreuzimanje u PDF formatu
Spremi članke u dokument Spremi članke
Dodaj novi članak u dokument Dodavanje članaka
Popis proizvođača presadnica upisanih u Upisnik proizvođača poljoprivrednog sjemena, presadnica i micelija jestivih i ljekovitih gljiva ("Narodne novine", br. XX/00, XX/00, XX/01, XX/02, XX/04, XX/05, XX/07)
označi tražene riječi printaj stranicu
72 11.7.2007. Dopuna Popisa proizvođača presadnica upisanih u Upisnik proizvođača poljoprivrednog sjemena, presadnica i micelija jestivih i ljekovitih gljiva

MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE, ŠUMARSTVA I VODNOGA GOSPODARSTVA

2246

Na temelju članka 6.L345610 Zakona o sjemenu, sadnom materijalu i priznavanju sorti poljoprivrednog bilja (»Narodne novine« broj 131/97,163/03, 137/04 – pročišćeni tekst), Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodnoga gospodarstva objavljuje

DOPUNU POPISA

PROIZVOĐAČA PRESADNICA UPISANIH U UPISNIK PROIZVOĐAČA POLJOPRIVREDNOG SJEMENA, PRESADNICA I MICELIJA JESTIVIH I LJEKOVITIH GLJIVA

Dopuna popisa upisanih u Upisnik proizvođača poljoprivrednog sjemena, presadnica i micelija jestivih i ljekovitih gljivaL345612 (»Narodne novine« 10/00, 61/01, 67/02, 101/04, 37/05).

UPIS U UPISNIK PROIZVOĐAČA PRESADNICA

POPIS PROIZVOĐAČA

1499. VESNA SMAJIĆ, Poljana Čička 204, Velika Gorica

1500. JANJA SADIKOVIĆ, Močitada 60, Karojba

1501. KATA MILOŠEVIĆ, Miklinovec 204, Koprivnica

1502. JULKA ŠPADINA, Špadina 1, Dubrava kod Tisnog

1503. DANE DASOVIĆ, Čret 2b, Zagreb

1504. MARIJA MESIĆ, LJ. Gaja 49, Cerna

1505. CIRILA MAROV, Ul. 3 br. 24, Vela Luka

1506. PETAR KOS, Gornja Reka 2, Jastrebarsko

1507. STANKO BOGIČEVIĆ, Jabukovac 65, Jabukovac

1508. MARIJA VIZINGER, Zrinskih 23, Dunjkovac

1509. MIODRAG POLIMANAC, Naudovac 47, Naudovac

1510. IVO BARIŠIĆ, Mečenčani 5, Donji Kukuruzari

1511. VLADO FOSIĆ, Ive Marinkovića 61, Lozan

1512. HRVOJE KOLMAN, Novakova 11, Nedelišće

1513. RUŽA ĆATIĆ, Plohi 19, Sveta Nedjelja

1514. ANTO KRIJAN, Nas. A. Hebranga 6/16, Slavonski Brod

1515. »OBNOVA« – Poljoprivredna zadruga, Put Demunta 2, Trogir

1516. VALENT BADANJEK, Kladare 112a, Pitomača

1517. ANTO JURIĆ, Velika Kosnica 70, Velika Gorica

1518. ĐURĐICA KAMENSKI, Vinogradarska 3, Kutina

1519. ANEMONA, Kovački prolaz 4, Korčula

1520. TIHOMIR ŠTEFOVIĆ, M. Gupca 7, Bušetina

1521. STIPO DADIĆ, Pirakovec 48, Lonjica, Pirakovec

1522. BARBARA TATAI, I. Vencela 22, Gajić, Draž

1523. JADRANKA KOLMAN, Mlinska 30, Slatina

1524. JOSIP SUHANEK, Vinka Belobrka 32, Virovitica

1525. NIKO PETRIČEVIĆ, Milke Trnine 12, Petrinja

1526. DANICA CEILINGER, Petra Zrinskog 11, Pušćine

1527. VLADIMIR i VERICA SABLJARIĆ, A. Starčevića 15, Mrežnički Varoš

1528. IVAN MUSULIN, Fra Luke Vladimirovića 15, Ploče

1529. ŽELJKO NOVAK, Dravska 188, Pitomača

1530. IVAN IŠTVANOVIĆ, Vinogradarska 17, Špišić Bukovica

1531. RUŽA LUČIĆ, Stjepana Radića 231a, Petrinja

1532. FRANJO MILER, Gornji Tkalec 40, Veliki Raven

1533. DANIJEL ŠEGOTA, Lajoša Košuta 21, Kopačevo

1534. KATA PETRIČEVIĆ, Borojevići 20, Borojevići

1535. BARBARA RADIGOVIĆ, Glavna 124, Podolje

1536. »IV« – Trgovina mješovitom robom, S. Radića 118, Petrinja

1537. »ČIČVARDA ŠINDIJA« d.o.o., A. Starčevića 25d, Zadar

1538. RATKO VUROVEC, Vinogradska 3, Subotica Podravska

1539. ARPAD MAJOR, Glavna 160, Kotlina

1540. PAVETIĆ d.o.o., K. Hegedušića 4, Varaždin

1541. ANTON MACINIĆ, Prhati 17, Višnjan

1542. JOSIPA FEDORIĆ, Letovanski Vrh, Kolarski put 7, Letovanić

1543. DAMIR MAJSTOROVIĆ, Ivana Cankara 22, Slavonski Brod

1544. SUZANA LOVRENŠČAK, Eduarda Babića 4, Ivanić Grad

1545. KATARO d.o.o., Boris Kataro, Nikice Gundulića 54, Posedarje

1546. MLADEN ŠUŠAK, Slavka Kolara 17, Kuče, Vukovina

1547. IVKA DOBRINČIĆ, Ribnica 39, Ribnica

1548. ANĐELKA STANČEVIĆ, Žumberačka 17, Prudnice, Prigorje Brdovečko

1549. ANTO PERIĆ, F. Lučića 91, Kuče, Vukovina

1550. MARIJA HORVAT, Matice hrvatske 30, Velika Gorica

1551. ZDENKA SIGURIN, Goričanec 5, Donja Zelina

1552. JOZO PEKIĆ, Tomaševec 8b, Komin

1553. DAVOR MRAZ, Dugoselska 109, Sesvetski Kraljevec

1554. DAMIR NOVAKOVIĆ, Josipa Zorića 143, Dugo Selo

1555. ŽELJKO IVAK, Trg pape Ivana Pavla II. 6, Marija Bistrica

1556. ANA GLASOVAC, Bukvička 24, Sušine, Đurđenovac

1557. IVO BOŠKOVIĆ, A. K. Miošića 24, Metković

1558. ZVONIMIR KUZOLIĆ, Petrovska 22, Šaptinovci, Đurđenovac

1559. MARIJA PILJ, Sv. Frane 2, Metković

1560. MIJO BURIĆ, Dužica 183, Lekenik

1561. ĐURĐA POPOVIĆ-GECAN, Graničarska 35, Sobočani, Kloštar Ivanić

1562. MARCONI GIARDINI, vl. Siniša Simeunović, K. Kranjca 13/2, Labin

1563. PETAR MILEUSNIĆ, Tomaševačka 24, Donji Laduč, Šenkovec

1564. NEVENKA ŠMOĐI, Republike 34, Petrijevci

1565. SONJA OREŠKOVIĆ, Banjščina 102, Varaždin Breg, Turčin

1566. RUŽA JURČEVIĆ, Borenec 19, Bisag

1567. RUŽICA KOVAČ, Borenec 1, Bisag

1568. PG. »GRUNT«, vl. Josip Bais, Imbriovec 5, Jalžabet

1569. ILIJA ŠUŠAK, Ulica vrba 6, Osijek

1570. OLIVER UDŽENIJA, Športska 6/3, Metković

1571. PETAR BUOTIĆ, Put Rakovića 28, Kaštel Kambelovac

1572. DUBRAVKO ŠAMU, B. J. Jelačića 50, Šaptinovci

1573. ANA MARIJA KUŠIĆ, Psarjevo Donje 51, Sveti Ivan Zelina

1574. BLAŽENKA ŠKUDAR, S. Radića 21, Suha Katalena, Kloštar Podravski

1575. ANTUN PANDURIĆ, A. Starčevića 41, Valpovo

1576. GORANKO MILANOVSKI, M. Gupca 59, Marjančaci

1577. OPG POLANOVIĆ DARKO, Brinjska 15, Velika Gorica

1578. IVAN KOVAČEVIĆ, Mirka Bogovića 11, Sesvetski Kraljevac

1579. CVJETIĆ d.o.o., Strmec 179, Stubičke Toplice

1580. DUŠAN, obrt za poljoprivrednu proizvodnju, vl. Ivan Dušan, Dušani 78, Pazin

1581. IVAN SKOKOVIĆ, M. Gupca 21, Kalinovac

1582. VERA SULIMANAC, Kolodvorska 3, Vukosavljevica

1583. VERONA LEVAK, Zrinskih 63, Štefanec

1584. MARIJANA VUKOJEVIĆ, Zrinskih i Frankopana 113, Metković

1585. IVANKA BUBENIK, Zagrebačka 101B, Križ

1586. PZ MATIJEVIĆ – obrt za trgovinu, posredovanje i proizvodnju, vl. Denis Matijević, P. Preradovića 54, Donji Miholjac

1587. MAJA VRANJIĆ, A. Cesarca 21, Višnjevac

1588. DEJANA TROGRLIĆ, Ostroška 7, Zaostrog

1589. BOŽIDAR BALIJA, Novo Selo, Podravsko 12, Mali Bukovec

1590. BROZIĆ & CO. d.o.o., Petrovija, Umag

1591. PG MIKEC, Ivana Mažuranića 34, Pitomača

1592. MATO I JELA JURIĆ, Porešćina 2, Susedgrad

1593. IVANKA GABELICA, Slivnjanska 9, Split

1594. MARIN KEMPER, Ljudevita Gaja 28, Orahovica

1595. TOMISLAV HEĆIMOVIĆ, Požari 3, Virovitica

1596. JELKA TRBARA, V. Polje 24, Široko Polje

1597. HRVATSKE ŠUME, RASADNIK PIKET, Zemunik 153, Zemunik Donji

1598. JASENKA VALIČEVIĆ, Veliko Brdo 82, Popovača

1599. MARIJA TKALČIĆ, Kutanija 46, Potok, Popovača

1600. VERA TRAMPUS, V. Nazora 49, Belišće

1601. SLOBODAN DEAK, J. bana Jelačića 72, Opuzen

1602. OPG MONIKA BAKONJI, Galići 3, Strmec

1603. IVAN MIHIĆ, Bašćinska cesta 30c, Karlovac

1604. KATICA KRANJEC, Markuševečka c. 59, Zagreb

1605. MIRA KOLOŠ, N. Š. Zrinskog 11, Slatina

1606. BOŽENA BUNČIĆ, Blaškovečka 8, Donja Zelina

1607. SLAVKO BARUKČIĆ, Drenski put 25, Zdenci Brdovečki

1608. KRMEK VIDE, Kneza Domagoja 19, Metković

1609. TIHOMIR ČULAFIĆ, Uz Vrtle 52, Kaštel Novi

1610. VJEKOSLAV KNEŽEVIĆ, Grabrovnica 61, Pitomača

1611. MARIJA NOVAK, Krištanovec 62, Čakovec

1612. DRAGUTIN KRANJČEC, G. Vidovec 64, Ivanovec

1613. ANA KESERICA, J. Gotovca 17, Virovitica

1614. »AGROVIT« obrt za poljoprivredu i proizvodnju eteričnih ulja, vl. Višnja Špoljar, Stubička 578, Donja Bistra

1615. CVJEĆARSKI OBRT »KRIZANTEMA«, vl. Nadica Levanić, Lj. Gaja 25, Cestica

1616. FRANJO LOVREKOVIĆ, Petra Preradovića 17, Pitomača

1617. MIRO MARIĆ, 1. Resnik 131, Zagreb

1618. ANTUN DOBŠA, J. Broza 70, Ivanovec, Čakovec

1619. DRAGICA KAVIĆ, Prigorska 16, Blaževdol, Sv. Ivan Zelina

1620. NADA ŠUŠAK, Bedema ljubavi 88, Sesvetski Kraljevec

1621. CVJEĆARNA »IVANČICA«, vl. Ružica Bogadi, Vinička 11, Vratno Gornje, Cestica

1622. MARICA MAROŠEVIĆ, Pčelić 144, Pčelić

1623. POLJOPRIVREDNA I VETERINARSKA ŠKOLA »ARBORETUM OPEKA«,Vinička 53, Marčan, Vinica

1624. JOSIP PANIĆ, Velika Trnava 10a, Hercegovac

1625. OPG ILONKA HORVAT, Sv. Miletića 60, Kneževi Vinogradi

1626. NADA PODKOLABOVIĆ, Jazavica, Rajić

1627. CVJEĆARNICA I TRGOVINA »ANEMONA«, vl. Marija Korotaj, Varaždinska 70, Babinec

1628. STANKA KUZMAN, Golubovečko naselje 29, Donja Stubica

1629. ANĐELKA HUSNJAK, B. Radić 69, Veliko Trojstvo

v6. NADA PODKOLABOVIĆ, Jazav1630. CVJEĆARNA »MIMOZA«, vl. Milica Kranjc, Vugrovečka 48, Sesvete

1631. ĐURĐICA TRUPKOVIĆ, Preloge 18, Ivanovec

1632. DARKO ŠTOLAR, Podaršanj 19, Turnašica

1633. VENCI, d.o.o. za trgovinu i turizam, Sukošan b.b., Sukošan

1634. JELKA JAKOPOVIĆ, Varaždinska 5a, Novi Senkovac

1635. MIRJANA DUBRAVAC, Knezovljani 21, Donji Kukuruzari

1636. JOSIP GANZER, Pretetinec 141, Nedelišće

1637. DAMIR VRAČARIĆ, Pčelić 127, Suhopolje

1638. CVJEĆARSKO TRGOVAČKI OBRT »FIJOLICA«, vl. Katarina Kostervajn, Vinička b.b., Marčan, Vinica

1639. SNJEŽANA JELEČ, Tiha 64, Briješće

1640. KORNELIJA ZUBOVIĆ, Požeška 34, Brestovac

1641. VJEKOSLAV I BISERKA SOKAČ, Rakovec 5, Ljubeščica

1642. OPG JAKELJIĆ, vl. Ljerka Jakeljić, Požeška 56, Vetovo

1643. STJEPAN KOLENKO, Varaždinska 177, Nedeljanec, Vidovec

1644. OPG JAKUŠ, uzgoj i prerada ljekovitog i aromatčnog bilja, Gradiška 9, Zagreb

1645. SRETAN ŠUTALO, Augusta Šenoe 20, Kuče

1646. PAVLE MARTIĆ, Kralja Zvonimira 177, Slatina

1647. MIRJANA RAČIĆ, Sisačka 147, Popovača

1648. BRANKO BUŠETINČAN, Kozarevačka 10, Prugovac

1649. CROZA d.o.o., Anina 4, Zagreb

1650. LJUBICA PARIĆ, Paklenička 5, Sisak

1651. MARIJA PAVLETIĆ, Dr. Ivana Grahe 29, Karlovac

1652. MARIJA KEJIĆ, Vinogradska cesta 76, Zagreb

1653. LUKA MARKOVIĆ, Jelašce 222, Otok

1654. SLAVKO MAMUT, Put Krtina 15A, Trogir

1655. LJILJANA BARADA, Rimski put 61a, Trogir

1656. BARA RIS, Stalovica 15, Grubišno Polje

1657. STIPAN DŽOLAN, A. Stepinca 38, Rovišće

1658. DANIEL ŠEGOTA, Glavna 113, Kneževi Vinogradi

1659. BRANKO ČIŽMAK, Kralja Tomislava 14, Koprivnički Bregi

1660. LJUBOMIR GRUGAN, Suhodol Zelinski 10/1, Donja Zelina

1661. »VRTLARIJA ČUČEK«, vl. Verica Čuček, Bregovita 24, Zabok

1662. JOSIP ČUČEK, Bregovita 24, Zabok

1663. OPG DAVOR FLAJŠMAN, Poljska 3, Črešnjevo, Beretinec

1664. SMILJANA VINCETIĆ, V.H.S. Gutmanna 15a, Belišće

1665. STANA TOPČIĆ, Put Dragulina 37, Trogir

1666. JOSIPA GADŽIĆ, Franza Wagnera 92, Petrinja

1667. VRTNI CENTAR BLAŽON, vl. Tihomir Blažon, M. Tita 54, Šenkovec, Čakovec

1668. OBRT BARANJSKI PLOD, vl. Dinko Mužević, Jovana Lazića 2, Majške Međe

1669. ŠPOLJAR, d.o.o. za proizvodnju i trgovinu, Zalug 11, Hum na Sutli

1670. TKS – FLORA, obrt za proizvodnju cvijeća, trgovina i usluge, vl. Tomislav Šiktar, Petrovina 34, Jastrebarsko

1671. BORISLAV NESEK, Slavka Vidakovića 31, Brođanci

1672. NATALIJA DOŠLIĆ, Rimski put 27, Dugo Selo

1673. MARICA MARTINJAK, Bistrička 38, Donje Orešje, Sveti Ivan Zelina

1674. IVAN KEKEZ, Bilajska 182, Gospić

1675. DRAŽEN JELČIĆ, Neretvanska 58, Krvavac II., Metković

1676. MARIJA TOLIĆ, Ključec 17, Dugo Selo

1677. Obrt usluge i trgovina MONIKA, vl. Monika Perišić, Žgombići 16b, Malinska

1678. BRANKO RANKOVIĆ, Vladimira Nazora 28a, Bijelo Brdo

1679. SILVANO BARTOLIĆ, Fuškulin 12, Poreč

1680. OPG GOTIĆ IVICA, Selska 112, Hrastovsko

1681. STANISLAV SUHANEK, M. Gupca 204, Virovitica

1682. DANIJEL PLANTIĆ, Vidovečka 61, Domitrovec

1683. VLADIMIR KOKORIĆ, B. Radić 64, Bakić

1684. BISERKA MAKAUS, Stipkino 15, Bogovići

1685. NIKOLA ĆORIĆ, Marka Marulića 3b, Petrinja

1686. MILA BAKALE, Spiegelbad 19, Topusko

1687.VESNA GREGČEVIĆ, Gregčevićeva 25, Lijevi Dubrovčak

1688. ZORKA ČAKARIĆ, Rit 18, Gornje Bazje

1689. ANTO JELAVIĆ, Donji Kukuruzari, Donji Kukuruzari

1690. SLAVKO ŠTERLE, Kestenova ul. 149, Osijek

1691. DUŠANKA KOLMANIĆ, P. Preradovića 7, Nedelišće

1692. VINKO PETRIĆ, Radnička ulica 43, Martinska Ves, Vrbovec

1693. Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo – SANJA KOS MESIĆ, Šašinovečka 1, Soblinec, Sesvete

1694. RADMILA VLAH, Kuštani 77, Cirkvena

1695. LADISLAV KRIJAK, Ferenc Kiša 12, Kopačevo, Bilje

1696. ŽELJKA RELIĆ IVANČEVIĆ, Kaštelanska 11, Osijek

1697. TONI – ugostiteljstvo i usluge, vl. Antun Štefiček, Ribnjačka 14, Jelisavac

1698. DRAGICA LOVREK, Crkveno selo 77, Osekovo, Popovača

1699. MIRJANA MILOŠ, Malo Trojstvo 72, Veliko Trojstvo

1700. MATO MIJAČEVIĆ, Grabik 18, Čepinski Martinci, Čepin

1701. PAVLE KRAFT, Matije Gupca 131, Pribiševci

1702. ZVONKO ŠIMUNOVIĆ, Živinić 55, Otok

1703. JOSIP ŠARE, Donja Ulica 23, Mali Ston, Ston

1704. Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu – ZAVOD ZA POVRĆARSTVO, Svetošimunska 25, Zagreb.

Klasa: 011-02/07-01/53

Urbroj: 525-1-07-2

Zagreb, 3. srpnja 2007.

Ministar

Petar Čobanković, v. r.

zatvori
Popis proizvođača presadnica upisanih u Upisnik proizvođača poljoprivrednog sjemena, presadnica i micelija jestivih i ljekovitih gljiva
4
Klikom na link 'Kliknite za pregled zakona - možete pronaći sve verzije zakonskog akta kojeg gledate !